Farmio to pierwsze jaja:
- dodatkowo przebadane na antybiotyki
- od kur karmionych paszą bez GMO

 

Co to jest GMO?

GMO
Dowiedz się więcej o żywności modyfikowanej genetycznie i o tym dlaczego warto jej unikać więcej »

Jak obchodzić się z jajkiem?

Banner

Farmio SA

Farmio SA to właściciel marki świeżych jaj Farmio pochodzących od kur karmionych paszą wolną od GMO oraz dodatkowo badanych na obecność antybiotyków.

Nasza działalność opiera się na współpracy z wyselekcjonowanymi Rolnikami prowadzącymi gospodarstwa kur niosek w całej Polsce. Współpraca ta odbywa się zgodnie z restrykcyjną polityką jakości Farmio, której kluczowymi elementami są wymóg karmienia kur paszą wolną od GMO oraz badania jaj na obecność antybiotyków w niezależnym, akredytowanym laboratorium. System kontrolny Farmio podnosi poprzeczkę i wykracza poza obwiązujące standardy w branży, a nam oraz konsumentom daje pewność otrzymywania produktów najwyższej jakości.

Nasze motywacje:

Wierzymy w mądrość natury i mamy do niej zaufanie, dlatego promujemy odżywianie oparte na produkcji wolnej od GMO. W sytuacji podnoszonych przez naukowców wątpliwości związanych z uprawą roślin GMO i spożywaniem żywności modyfikowanej genetycznie, kierujemy się zasadą ostrożności i oferujemy artykuły spożywcze oparte na produkcji wolnej od GMO. Uważamy, że polscy konsumenci powinni mieć możliwość wyboru żywności wolnej od modyfikacji genetycznych oraz wytworzonej bez udziału GMO, a rzetelna informacja na ten temat jest niezbędna, by mogli świadomie podejmować decyzje zakupowe, zgodne ze swoimi przekonaniami i potrzebami.

Bezpieczeństwo żywności jest niezaprzeczalnym prawem każdego konsumenta. Dokładamy wszelkich starań, by oferować  produkty bezpieczne, najwyższej jakości, smaczne i dostarczające wartościowych substancji odżywczych, których potrzebuje ludzki organizm. W trosce o dobro konsumentów i w poczuciu odpowiedzialności za wprowadzane na rynek produkty uruchomiliśmy pierwszy w Polsce kompleksowy program kontrolny, polegający na regularnym, dodatkowym badaniu jaj na obecność antybiotyków. Chcemy dać konsumentom dodatkową gwarancję jakości i bezpieczeństwa.


Farmio SA
ul. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000405809
Kapitał Zakładowy 5.878.478 zł

NIP 525 252 13 33, REGON 145878753